Bezpieczeństwo

 POK

 

- Darmowa przesyłka i zwrot dla każdego tonera zamiennika

 
- Dożywotnia gwarancja D2D na nasze tonery zamienniki

 secure-site


 

 

Kategorie

Jak używać i dbać o kartridże atramentowe aby długo i dobrze nam służyły ?

 

 

Tu znajdziesz TEST DYSZ ;

Test dysz

Zalecamy wydrukowanie tego pliku co każde 2tygodnie!

  • Nie otwieraj kartridża jeżeli nie musisz -zapakowany jest dużo lepiej chroniony przed wyschnięciem.Otwórz go dopiero przed instalacją, kiedy planujesz go użyć
  • Staraj się w miarę możliwości przechowywać tusze ( i drukarkę ) w możliwie niskich temperaturach. Tzn unikaj temp powyżej 25C. Jeżeli możesz to nie ustawiaj drukarki w pobliżu kaloryfera lub innego urządzenia grzewczego.
  • Nie używane tusze zasychają . Zarówno oryginalne jak i zamienniki. Jeżeli chcesz się cieszyć wysoką jakością wydruków polecamy użycie drukarki co maximum 14dni. Wydrukowanie pliku <test dysz> zapewni drożność dysz drukujących.
  • Jeżeli chcesz zregenerować swój pusty kartidż- zrób to jak najszybciej po jego zużyciu. Im szybciej tym lepsze rezultaty. Pamiętaj że tusz kolorowy ma osobne dysze i proces regeneracji powinien się rozpocząć już po ukończeniu pierwszego z kolorów (ich dysze wysychają odrębnie). Nie zaklejaj głowic! To wymaga stosowania specjalnych materiałów.
  • Jeżeli posiadasz drukarkę z oddzielnymi głowicami (są na 4 tusze lub więcej) nie zostawiaj jej odłączonej od gniazdka. Takie drukarki automatycznie czyszczą głowicę raz na jakiś czas.