Bezpieczeństwo

 POK

 

- Darmowa przesyłka i zwrot dla każdego tonera zamiennika

 
- Dożywotnia gwarancja D2D na nasze tonery zamienniki

 secure-site


 

 

Prezenty

Wszystkie

Kategorie

Tusze HP Wrocław

Tusze HP Wrocław
Oferujemy Państwu tusze oraz kartridże do drukarek atramentowych HP. Stanowią one najczęstszy wybór wśród naszych klientów w mieście Wrocław, zwłaszcza osób prywatnych. Wyróżniają nas dobre ceny, atrakcyjne warunki sprzedaży, rewelacyjny program lojalnościowy oraz błyskawiczna dostawa towaru na terenie Wrocławia i całego kraju. To prawdziwa wygoda zakupów o każdej porze dnia.
Tusze HP kupione w sklepie S-Print to gwarancja dobrej jakości wydruków, wyrazistych kolorów i odwzorowania wszelkich detali. Każdy tusz – zamiennik objęty jest 24-miesięczną gwarancją, dzięki naszej pełnej obsłudze posprzedażowej.
Tusze HP – dlaczego warto wybrać tę markę?
Hewlett-Packard to amerykańska firma wywodząca się z Kalifornii. Jest ona obecna na rynku już od 1939 roku. Znana jest z wypuszczenia na rynek nowatorskiego modelu DeskJet. Ta drukarka stała się pierwszym rozpowszechnionym w firmach i domach urządzeniem tego typu. Nic zatem dziwnego, że tusze HP cieszą się tak dużym powodzeniem wśród naszych klientów z miasta Wrocław i całego kraju. Doświadczenie naszych pracowników oraz szeroki wybór artykułów pozwalają dopasować odpowiedni wkład drukujący do każdego modelu drukarek atramentowych obecnych na rynku.
Oszczędne zakupy umożliwia korzystanie z zamienników oryginalnych tuszy Hewlett-Packard. Wszystkie alternatywy tuszy są produkowane przez sprawdzonych, znanych producentów. Technologia produkcji i użyte materiały są zbliżone pod względem jakości do materiałów eksploatacyjnych kalifornijskiej marki. Ważne jest, aby na bieżąco monitorować stan tuszu w drukarce a także, by kupować produkty dedykowane danemu modelowi urządzenia. W innym przypadku może to grozić nawet awarią. Model drukarki najczęściej jest opisany na samym urządzeniu, można go znaleźć także w instrukcji obsługi. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszą obsługą klienta, która odpowiednio doradzi, dzięki czemu zakupy przebiegną sprawnie, a kupione atramenty do drukarek HP posłużą długo.