Bezpieczeństwo

 POK

 

- Darmowa przesyłka i zwrot dla każdego tonera zamiennika

 
- Dożywotnia gwarancja D2D na nasze tonery zamienniki

 secure-site


 

 

Prezenty

Wszystkie

Kategorie

Tablet GOCLEVER QUANTUM 700N LITE GPS

Tablet GOCLEVER QUANTUM 700N LITE GPS
Rodzaj : Prezent
Dostępność : Dostępny

Brak punktów za ten produkt


70 Euro-Sprinty/ów
Masz 0 Euro-Sprinty/ów

Masz za mało Euro-Sprintów
Bon rabatowy o nominale 218 pln na:

Tablet GOCLEVER QUANTUM 700N LITE GPS

 

Tu znajdziesz OPIS

 

Procesor QuadCore jest idealnie przystosowany do wielozadaniowości. Wydajne komponenty pozwalają na bezproblemową pracę z wymagającymi aplikacjami, zapewniają płynność działania przeglądarki internetowej, równomiernie rozprowadza energię pomiędzy działającymi aplikacjami na urządzeniu. Procesor QuadCore sprawia, że tablet jest mocny, wygodny i wielofunkcyjny zarówno dla użytku biznesowego jak i dla rozrywki.

 

Tablet i nawigacja, czyli 2w1! Wbudowany odbiornik GPS sprawi, że QUANTUM 700N może sprawdzić się jako pełno funkcjonalne urządzenie do nawigacji.

 

Najnowszy system operacyjny Android 4.4 KitKat jest szybki, wydajny, a przy tym łatwy i intuicyjny w użyciu. Wspaniale sprawdza się zarówno do pracy, jak i zabawy. Dzięki temu QUANTUM 700N lite idealnie dostosuje się do potrzeb użytkownika.Wbudowany moduł Bluetooth pozwoli na przesyłanie różnego rodzaju plików pomiędzy QUANTUM 700N, a innymi urządzeniami mobilnymi: laptopami, tabletami, odtwarzaczami mp3, słuchawkami czy głośnikami (również wyposażonymi w funkcję Bluetooth). Nowoczesna wersja 4.0 zapewni płynne i szybkie działanie. Z przyjemnością skorzystasz z tak łatwego bezprzewodowego połączenia.

 

Aplikacja GOCLEVER OTA to najprostszy sposób, by uzyskać najnowszą aktualizacje oprogramowania. Wystarczy parę kliknięć i plik zainstaluje się w urządzeniu automatycznie, bez konieczności korzystania z kabla USB lub połączenia Bluetooth.

.

QUANTUM 700N LITE
7-calowy wyświetlacz to idealne rozwiązanie dla wygodnego korzystania z multimediów i nawigacji GPS, przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiego i poręcznego formatu.
Wartość cennikowa 219 brutto.
Urządzenia kompatybilne
Polecane produkty
Regeneracja Tonera ...

Regeneracja Tonera do drukarki Laserowej 79,00 zł brutto.
Toner Lexmark 4B601...

Toner Lexmark 4B6015 XXL czarny S-Print 738,00 zł brutto.
Napełnianie kartrid...

Napełnianie kartridży Wrocław 30,00 zł brutto.
Toner HP 55X [CE255...

Toner HP 55X [CE255X] czarny S-Print 299,00 zł brutto.